Acupuncture et homéopathie


Rejoignez le forum, c’est rapide et facile

Acupuncture et homéopathie
Acupuncture et homéopathie
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.
Translate
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Derniers sujets
» Acupuncture cas de Parkinson
Institutul nationa de medicina complementara si alternativa Bucuresti  tratament acupunctura EmptyDim Mai 22, 2022 12:01 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Fibromyalgie traite par l'acupuncture
Institutul nationa de medicina complementara si alternativa Bucuresti  tratament acupunctura EmptyJeu Mai 05, 2022 4:38 pm par Dr Ioan Dumitrescu

»  Fibromyalgie
Institutul nationa de medicina complementara si alternativa Bucuresti  tratament acupunctura EmptyLun Juin 07, 2021 1:52 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Centre médical d'excellence
Institutul nationa de medicina complementara si alternativa Bucuresti  tratament acupunctura EmptySam Mai 15, 2021 9:02 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Endométriose
Institutul nationa de medicina complementara si alternativa Bucuresti  tratament acupunctura EmptyDim Jan 17, 2021 10:51 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie, pathologie gynécologique - applications du traitement homéopathique et d'acupuncture
Institutul nationa de medicina complementara si alternativa Bucuresti  tratament acupunctura EmptyLun Nov 16, 2020 12:26 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Consultation d'homéopathie par télémédecine
Institutul nationa de medicina complementara si alternativa Bucuresti  tratament acupunctura EmptyJeu Mai 07, 2020 2:51 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie
Institutul nationa de medicina complementara si alternativa Bucuresti  tratament acupunctura EmptyMer Mai 06, 2020 12:35 pm par Dr Ioan Dumitrescu

[Valid RSS]
Flux RSS


Yahoo! 
MSN 


Homeopatie acupunctura

https://migraineh.blogspot.ro/
Share

Institutul nationa de medicina complementara si alternativa Bucuresti tratament acupunctura

Aller en bas

07022011

Message 

Institutul nationa de medicina complementara si alternativa Bucuresti  tratament acupunctura Empty Institutul nationa de medicina complementara si alternativa Bucuresti tratament acupunctura




Primesc pe e-mail sau telefon intrebari legate de serviciile Institutului
Repet .
1. Fisa medicala costa 150 RON
2. Pacientul beneficiaza de un set de analize gratuit, in functie de patologie
3. Pacientul beneficiaza de o reducere de 90 % la examenul RMN . Adica daca un RMN costa 7 milioane lei vechi, el va plati doar 70 RON.
4. Pacientul are decontat 60 % din pretul sedintei de acupuncura de Casa de Asigurari Bucresti, astfel ca in pretul fisei de 150 RON i se va face 10 sedinte de acupunctura
5. Masuratorile electrice nu sunt decontate de Casa de Asigurari Bucuresti si costa
20 RON masuratoarea standard
10 RON masuratoarea punctelor de auriculoterapie .

E clar ?
Dr Ioan Dumitrescu
Dr Ioan Dumitrescu
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2154
Puncte : 58738
Data de inscriere : 24/07/2009

http://sites.google.com/site/acupuncturareumatism/

Revenir en haut Aller en bas

Partager cet article sur : reddit

Institutul nationa de medicina complementara si alternativa Bucuresti tratament acupunctura :: Commentaires

Dr.Ionescu Sterian

Message Lun Fév 07, 2011 10:05 pm par Dr.Ionescu Sterian

Avantajos .
Dar nu v-au desfiintat ?

Revenir en haut Aller en bas

Dr Ioan Dumitrescu

Message Mar Fév 08, 2011 7:42 pm par Dr Ioan Dumitrescu

Dr.Ionescu Sterian a écrit:Avantajos .
Dar nu v-au desfiintat ?

Nu, e doar o reorganizare administrativa .

Revenir en haut Aller en bas

Feodora

Message Jeu Fév 10, 2011 8:34 am par Feodora

Ma bucur, pot sa imi trimit acolo cunostintele mai sarace .

Revenir en haut Aller en bas

Message  par Contenu sponsorisé

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum