Acupuncture et homéopathie


Rejoignez le forum, c’est rapide et facile

Acupuncture et homéopathie
Acupuncture et homéopathie
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.
Translate
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Derniers sujets
» Acupuncture cas de Parkinson
  Panouri solare in sectorul 5 EmptyDim Mai 22, 2022 12:01 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Fibromyalgie traite par l'acupuncture
  Panouri solare in sectorul 5 EmptyJeu Mai 05, 2022 4:38 pm par Dr Ioan Dumitrescu

»  Fibromyalgie
  Panouri solare in sectorul 5 EmptyLun Juin 07, 2021 1:52 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Centre médical d'excellence
  Panouri solare in sectorul 5 EmptySam Mai 15, 2021 9:02 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Endométriose
  Panouri solare in sectorul 5 EmptyDim Jan 17, 2021 10:51 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie, pathologie gynécologique - applications du traitement homéopathique et d'acupuncture
  Panouri solare in sectorul 5 EmptyLun Nov 16, 2020 12:26 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Consultation d'homéopathie par télémédecine
  Panouri solare in sectorul 5 EmptyJeu Mai 07, 2020 2:51 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie
  Panouri solare in sectorul 5 EmptyMer Mai 06, 2020 12:35 pm par Dr Ioan Dumitrescu

[Valid RSS]
Flux RSS


Yahoo! 
MSN 


Homeopatie acupunctura

https://migraineh.blogspot.ro/
Share

Panouri solare in sectorul 5

Aller en bas

21042011

Message 

  Panouri solare in sectorul 5 Empty Panouri solare in sectorul 5




Domnule primar Vanghelie va propun sa accesati fonduri europene prin proiect si sa montati panouri solare pe blocuri pentru ca noi cetatenii sectorului 5 sa avem apa calda gratis .
Cu stima .
Tudor
Tudor

Numarul mesajelor : 80
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Puncte : 47812
Data de inscriere : 10/03/2011

Revenir en haut Aller en bas

Partager cet article sur : reddit

Panouri solare in sectorul 5 :: Commentaires

L'auteur de ce message est actuellement banni du forum - Voir le message

Tudor

Message Ven Avr 22, 2011 7:07 am par Tudor

orientalmed a écrit:sa nu va suparati, dar as spune: "Putin mai tare ...ca are geamul inchis.."

Ii trimit e-mail .

Ar fi bine si voi sa cereti la primari vostri sau sa le propuneti alte masuri utile .

Revenir en haut Aller en bas

Dr Ioan Dumitrescu

Message Ven Avr 22, 2011 5:59 pm par Dr Ioan Dumitrescu

Tudor a écrit:Domnule primar Vanghelie va propun sa accesati fonduri europene prin proiect si sa montati panouri solare pe blocuri pentru ca noi cetatenii sectorului 5 sa avem apa calda gratis .
Cu stima .

Si eu stau tot in sectorul 5, i-as recomanda primarului sa se implice si in paza cetateanului .
Sunt zone gen Ferentari unde nu e recomandat sa circuli seara .

Ideea cu panourile solare insa e irealista, crezi tu ca ii da vreun bani astia de la putere ?
In rest sunt de acord ca dintre toti asta e singurul care nu s-a aruncat la buzunarul cetateanului sa ii ridice masinile .
Si mie mi-au furat masina desi nu era pe o artera principala, nu incomoda circulatia
Te sustin .
Poti sa scrii ce vrei despre aceasta tema cu ridicatul masinilor .
Sunt de acord sa fiu amendat, penalizat daca incalc legea dar nu sunt de acord sa imi ridice masina .
Mie mi-au zgariat Opelul si cand i-am zis baiatului colorat ca masina e zgariata si bara rupta mi-a raspuns ca sa ii dau in judecata, de parca eu am timp de asa ceva .
Am renuntat sa ma plimb prin tribunale .
Scrie cat de mult pe aceasta tema .
Esti invitatul meu .
Succes .

Revenir en haut Aller en bas

Message  par Contenu sponsorisé

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum