Acupuncture et homéopathie


Rejoignez le forum, c’est rapide et facile

Acupuncture et homéopathie
Acupuncture et homéopathie
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.
Translate
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Derniers sujets
» Acupuncture cas de Parkinson
Bacteria Schengen tratament EmptyDim Mai 22, 2022 12:01 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Fibromyalgie traite par l'acupuncture
Bacteria Schengen tratament EmptyJeu Mai 05, 2022 4:38 pm par Dr Ioan Dumitrescu

»  Fibromyalgie
Bacteria Schengen tratament EmptyLun Juin 07, 2021 1:52 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Centre médical d'excellence
Bacteria Schengen tratament EmptySam Mai 15, 2021 9:02 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Endométriose
Bacteria Schengen tratament EmptyDim Jan 17, 2021 10:51 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie, pathologie gynécologique - applications du traitement homéopathique et d'acupuncture
Bacteria Schengen tratament EmptyLun Nov 16, 2020 12:26 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Consultation d'homéopathie par télémédecine
Bacteria Schengen tratament EmptyJeu Mai 07, 2020 2:51 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie
Bacteria Schengen tratament EmptyMer Mai 06, 2020 12:35 pm par Dr Ioan Dumitrescu

[Valid RSS]
Flux RSS


Yahoo! 
MSN 


Homeopatie acupunctura

https://migraineh.blogspot.ro/
Share

Bacteria Schengen tratament

Aller en bas

20092011

Message 

Bacteria Schengen tratament Empty Bacteria Schengen tratament




Astia din UE s-au obisnuit sa ia totul de-a moaca in Romania .
Franceziii vor lucrari la centralele nucleare, la drumuri si alte maruntisuri .
Olandezilor le scapara gloabele pentru ceva porturi ( Constanta, Mangalia ), o nemica toata si poate ceva scutiri de taxe pentru 10.00 de ani de parca capitala Romaniei ar fi la Caracal .
In UE macinata de crizele financiare deloc intamplatoare statele mici au devenit brusc "obraznice" sa nu mai digere bacteria UE .
Niet lalele, niet reactoare, niet drumuri, niet medicamente, niet produse neecologice .
Urmeaza alta mica tarisoara sa zica niet si socoteala de acasa nu se va mai potrivi pentru generozitatea UE .
Ce va urma ?
Va fi un dezastru iremediabil pentru economie, guvernele vor fi obligate sa acorde facilitati fiscale pentru intreprinzatorii romani, fonduri suplimentare pentru agricultura, zootehnie si PIB-ul va creste amenintator .
Exista riscul ca cei din tara omuletilor galbei sa bage "malaiul" in Romania, sa faca drumuri, centrale, agricultura si alte lucruri periculoase ce vor ridica PIB-ul
Din pacate UE nu e in stare sa evite aceasta fiind ocupata cu Grecia si Italia, cedand licuriciului dreptul de a negocia cu Putin trocul Georgia, gazoductul si alte zone petroliere .

dr Corlatan
dr Corlatan

Numarul mesajelor : 110
Puncte : 50396
Data de inscriere : 15/07/2010

Revenir en haut Aller en bas

Partager cet article sur : reddit

Bacteria Schengen tratament :: Commentaires

Dr.Ionescu Sterian

Message Jeu Sep 22, 2011 9:26 am par Dr.Ionescu Sterian

Asta e subiect politic .

Revenir en haut Aller en bas

dr Teodor Axinte

Message Jeu Sep 22, 2011 8:30 pm par dr Teodor Axinte

Olandezi vor porturile ?
Interesanta miscarea cu Shen ghereida sau Shengen ( ghereida se spune in ungureste la vino incoa ) .
Mie mi se pare ca Base le-a cam dat-o in bot la ulandeji daca nu cumva la mijloc o fi altceva .

Revenir en haut Aller en bas

Rely

Message Ven Sep 23, 2011 10:16 pm par Rely

E periculoasa bacteria asta ?
O fi si in Franta ?

Revenir en haut Aller en bas

Korsakov

Message Sam Sep 24, 2011 9:25 am par Korsakov

Rely a écrit:E periculoasa bacteria asta ?
O fi si in Franta ?

Foarte periculoasa, faci riduri de la infectia cu bacterie . Laughing

Revenir en haut Aller en bas

Rely

Message Sam Sep 24, 2011 10:34 pm par Rely

Ce tratament homeopat pot sa iau preventiv contra bacteriei shengen ?

Revenir en haut Aller en bas

Message  par Contenu sponsorisé

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum