Acupuncture et homéopathie


Rejoignez le forum, c’est rapide et facile

Acupuncture et homéopathie
Acupuncture et homéopathie
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.
Translate
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Derniers sujets
» Acupuncture cas de Parkinson
Acai produsul de slabit o mare farsa EmptyDim Mai 22, 2022 12:01 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Fibromyalgie traite par l'acupuncture
Acai produsul de slabit o mare farsa EmptyJeu Mai 05, 2022 4:38 pm par Dr Ioan Dumitrescu

»  Fibromyalgie
Acai produsul de slabit o mare farsa EmptyLun Juin 07, 2021 1:52 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Centre médical d'excellence
Acai produsul de slabit o mare farsa EmptySam Mai 15, 2021 9:02 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Endométriose
Acai produsul de slabit o mare farsa EmptyDim Jan 17, 2021 10:51 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie, pathologie gynécologique - applications du traitement homéopathique et d'acupuncture
Acai produsul de slabit o mare farsa EmptyLun Nov 16, 2020 12:26 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Consultation d'homéopathie par télémédecine
Acai produsul de slabit o mare farsa EmptyJeu Mai 07, 2020 2:51 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie
Acai produsul de slabit o mare farsa EmptyMer Mai 06, 2020 12:35 pm par Dr Ioan Dumitrescu

[Valid RSS]
Flux RSS


Yahoo! 
MSN 


Homeopatie acupunctura

https://migraineh.blogspot.ro/
Share

Acai produsul de slabit o mare farsa

Aller en bas

17062012

Message 

Acai produsul de slabit o mare farsa Empty Acai produsul de slabit o mare farsa




Declaratii
În loc să scape de kilogramele în plus, Andreea, 29 de ani, s-a îngrăşat şi se confruntă cu serioase dereglări hormonale după o cură cu pastilele cu acai.

"Doar cine nu a trecut prin asta nu ştie cât de grav poate fi.
Nu mănânci mare lucru, dar organismul obişnuit cu suplimentul nu mai procesează cum trebuie alimentele şi transformă în calorii orice pui în gură.
M-am îngrăşat aproape 20 de kg în două săptămâni deşi nu mănânc pâine, nici prăjeli sau dulciuri.
Pastilele mi-au dat metabolismul peste cap, iar acum, cu tot cu regim cântărit la gram şi sport zilnic, nu am dat jos nimic", e dezamăgită tânăra.

Printr-o situaţie asemănătoare trece şi Mariana, 32 de ani, care a încercat pastilele acum un an.
"Mă confrunt cu mari probleme de atunci, nici menstruaţie nu mai am.
E o mare păcăleală", spune tânăra.
Şi pe forumuri se discută aprins despre miraculoasele pastile. "Am făcut prostia să iau acum trei an pastilele.
Am slăbit 20 de kg, dar am pus înapoi 30 şi m-am ales cu boli pe viaţă, cum ar fi tensiune arterială mărită, ameţeli şi aritmii.
Nu merită să vă riscaţi sănătatea", e sfatul internaute

http://www*evz.ro/detalii/stiri/teapa-cu-acai-produsul-de-slabit-care-a-innebunit-lumea-povestile-romanilor-care-au-cazu-987.html

Recunosc ca eram gata sa cumpar si eu dar noroc ca am citit pe net si m-am speriat .
Acum ca am scapat de va spun si voua sa nu luati plasa .
Cristina Velichi
Cristina Velichi

Numarul mesajelor : 112
Puncte : 52012
Data de inscriere : 15/01/2010

Revenir en haut Aller en bas

Partager cet article sur : reddit

Acai produsul de slabit o mare farsa :: Commentaires

Rely

Message Dim Juin 17, 2012 8:41 pm par Rely

Am citit si eu despre Acai dar nu eram proasta ca altele sa cumpar .
Eu prefer slabitul natural .

Revenir en haut Aller en bas

Dr Ioan Dumitrescu

Message Lun Juin 18, 2012 6:06 pm par Dr Ioan Dumitrescu

De aceea nu permit pe site sa se faca reclama la firmele ce exploateaza prostia clientilor .

Revenir en haut Aller en bas

Message  par Contenu sponsorisé

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum