Acupuncture et homéopathie


Rejoignez le forum, c’est rapide et facile

Acupuncture et homéopathie
Acupuncture et homéopathie
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.
Translate
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Derniers sujets
» Acupuncture cas de Parkinson
15 decembrie-17 ianuarie sunt in concediu de odihna EmptyDim Mai 22, 2022 12:01 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Fibromyalgie traite par l'acupuncture
15 decembrie-17 ianuarie sunt in concediu de odihna EmptyJeu Mai 05, 2022 4:38 pm par Dr Ioan Dumitrescu

»  Fibromyalgie
15 decembrie-17 ianuarie sunt in concediu de odihna EmptyLun Juin 07, 2021 1:52 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Centre médical d'excellence
15 decembrie-17 ianuarie sunt in concediu de odihna EmptySam Mai 15, 2021 9:02 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Endométriose
15 decembrie-17 ianuarie sunt in concediu de odihna EmptyDim Jan 17, 2021 10:51 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie, pathologie gynécologique - applications du traitement homéopathique et d'acupuncture
15 decembrie-17 ianuarie sunt in concediu de odihna EmptyLun Nov 16, 2020 12:26 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Consultation d'homéopathie par télémédecine
15 decembrie-17 ianuarie sunt in concediu de odihna EmptyJeu Mai 07, 2020 2:51 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie
15 decembrie-17 ianuarie sunt in concediu de odihna EmptyMer Mai 06, 2020 12:35 pm par Dr Ioan Dumitrescu

[Valid RSS]
Flux RSS


Yahoo! 
MSN 


Homeopatie acupunctura

https://migraineh.blogspot.ro/
Share

15 decembrie-17 ianuarie sunt in concediu de odihna

Aller en bas

12122012

Message 

15 decembrie-17 ianuarie sunt in concediu de odihna Empty 15 decembrie-17 ianuarie sunt in concediu de odihna




Constant sunt bombardat cu apeluri de e-mail pentru consult de pacienti grabiti, care pleaca din tara sau stau doua, trei zile in Romania
Raspuns dat azi :
Nu dau recomandari, tratamente prin e-mail
2. Maine e ultima zi de serviciu la institut pe 2012 ( intru in concediu pana pe 17 ianuarie)
3. Daca poate veni maine la institut ora 18 .Isi face fisa - vom avea prima discutie
Cam atat pentru inceput . Daca nu are timp, ma cauta dupa 17 ianuarie 2013

Ca fapt divers am doar cateva patologii de care ma voi ocupa prioritar in 2013 : boala Parkinson, paralizii si diabetul zaharat insulino-dependent .
Deja am loturile de pacienti pe aceasta patologie .
Dr Ioan Dumitrescu
Dr Ioan Dumitrescu
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2154
Puncte : 58738
Data de inscriere : 24/07/2009

http://sites.google.com/site/acupuncturareumatism/

Revenir en haut Aller en bas

Partager cet article sur : reddit

15 decembrie-17 ianuarie sunt in concediu de odihna :: Commentaires

Trandafir Dumitru

Message Mer Déc 12, 2012 7:32 pm par Trandafir Dumitru

Ati avut rezultate in diabet ?
Scuze de intrebare dar am un interes enorm ( e tata ) .
Promit sa nu va mai deranjez cu emailul .

Revenir en haut Aller en bas

Feodora

Message Mer Déc 12, 2012 7:39 pm par Feodora

In martie puteti primi un pacient cu diabet ?
Cate zile trebuie sa stea in Romania ?

Revenir en haut Aller en bas

dr Mestes Istvan

Message Mer Déc 12, 2012 10:06 pm par dr Mestes Istvan

Mai bine dai e-mailul tau lui Korsakov, nu cred ca ar fi prea deranjat sa fie "bombardat" Laughing

Revenir en haut Aller en bas

STANISLAV RIBENTROV

Message Jeu Déc 13, 2012 2:38 pm par STANISLAV RIBENTROV

Trandafir Dumitru a écrit:Ati avut rezultate in diabet ?
Scuze de intrebare dar am un interes enorm ( e tata ) .
Promit sa nu va mai deranjez cu emailul .

Incercati cu incredere Diabelinul .

Revenir en haut Aller en bas

Decebal

Message Jeu Déc 13, 2012 8:08 pm par Decebal

Dr.Ioan a écrit:Ca fapt divers am doar cateva patologii de care ma voi ocupa prioritar in 2013 : boala Parkinson, paralizii si diabetul zaharat insulino-dependent .Deja am loturile de pacienti pe aceasta patologie .

Doar o pierdere mare de timp si de resurse ! Acelasi lucru e valabil si pt. cei care trateaza cancerul la pacientii in varsta. Ocupati-va mai bine de copii si oameni tineri. La astia se merita tratamemtul si castigurile sunt cu mult mai mari pt. pacient, insa lacei in varsta si cu boli grave boala nu e intamplatoare si e foarte greu de vindecat pana la imposbil. Pacat de timp. Este o ambitie fara roade.


Revenir en haut Aller en bas

dr Mestes Istvan

Message Jeu Déc 13, 2012 11:08 pm par dr Mestes Istvan

Asta i-am zis si eu .

Revenir en haut Aller en bas

Message  par Contenu sponsorisé

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum