Acupuncture et homéopathie


Rejoignez le forum, c’est rapide et facile

Acupuncture et homéopathie
Acupuncture et homéopathie
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.
Translate
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Derniers sujets
» Acupuncture cas de Parkinson
Propunere catre administrator EmptyDim Mai 22, 2022 12:01 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Fibromyalgie traite par l'acupuncture
Propunere catre administrator EmptyJeu Mai 05, 2022 4:38 pm par Dr Ioan Dumitrescu

»  Fibromyalgie
Propunere catre administrator EmptyLun Juin 07, 2021 1:52 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Centre médical d'excellence
Propunere catre administrator EmptySam Mai 15, 2021 9:02 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Endométriose
Propunere catre administrator EmptyDim Jan 17, 2021 10:51 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie, pathologie gynécologique - applications du traitement homéopathique et d'acupuncture
Propunere catre administrator EmptyLun Nov 16, 2020 12:26 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Consultation d'homéopathie par télémédecine
Propunere catre administrator EmptyJeu Mai 07, 2020 2:51 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie
Propunere catre administrator EmptyMer Mai 06, 2020 12:35 pm par Dr Ioan Dumitrescu

[Valid RSS]
Flux RSS


Yahoo! 
MSN 


Homeopatie acupunctura

https://migraineh.blogspot.ro/
Share

Propunere catre administrator

Aller en bas

09072010

Message 

Propunere catre administrator Empty Re: Propunere catre administrator




Dr Tanase a écrit:Deoarece in ultimel zile pe acest forum au fost discutii inutile si userii au depasit limita, il rog pe administrator sa faca curat si sa elimine pe cei ce denatureaza subiectele si sunt off topic .
Pentru cei ce vor sa scrie banalitati, e o categorie de subiecte banale .

Daca nu este admisa propunerea mea, eu ma retrag de pa acest forum .

Asta vroiam si eu sa fac .

Cerere aprobata .

Useri vizati : Geta, scari, Ionescu, vstgx, Tanase .
Admin
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 79
Varsta : 48
Puncte : 61497
Data de inscriere : 22/03/2008

http://www.freewebs.com/starchoicesrl/

Revenir en haut Aller en bas

Partager cet article sur : reddit

Propunere catre administrator :: Commentaires

Marta

Message Sam Juil 10, 2010 7:04 am par Marta

Admin a écrit:
Dr Tanase a écrit:Deoarece in ultimel zile pe acest forum au fost discutii inutile si userii au depasit limita, il rog pe administrator sa faca curat si sa elimine pe cei ce denatureaza subiectele si sunt off topic .
Pentru cei ce vor sa scrie banalitati, e o categorie de subiecte banale .

Daca nu este admisa propunerea mea, eu ma retrag de pa acest forum .

Asta vroiam si eu sa fac .

Cerere aprobata .

Useri vizati : Geta, scari, Ionescu, vstgx, Tanase .

Doctorul Ionescu este un om serios si ne-a ajutat mult .
Sunt pentru .

Revenir en haut Aller en bas

avatar

Message Jeu Juil 29, 2010 5:55 pm par Maria6924

chiar gradi...Un forum ce ar trebui sa fie special, si mai ales in ajutorul semenilor. Am intrat doar azi, cautand, fara recomandari...ceva teratamente acupunctira si homeopatie...in regim cat mai ieftin, dupa buget. Inca nu am gasit aici date despre medici inscrisi, daca lucreaza vreunul si in sistem asigurari, mai nou am auzit ca se cheama COPLTA!!! ...aici doream sa gasesc date, tratamente, recomandari de la pacienti...altele, nu frecusuri marunte..intre coledgi..voi mai cauta...putin sperand sa gasesc omul care, in hatisul aberatiei de democratie, nu a uitat juramantul lui Hypocart

Revenir en haut Aller en bas

Stefan

Message Jeu Juil 29, 2010 6:54 pm par Stefan

Propunere respinsa .

EU FAC REGULILE AICI !
1. Prima regula : sunt discutiile civilizate
2. Medicii care scriu aici o fac in timpul liber si pe gratis . Daca vor, va raspund, daca nu, nu sunt obligati
3. Despre Hypocrate, juramant si obligatii, discutati cu medicul de familie, el are obligatie fata de D-vs, aici medicii ce scriu, nu au nici o obligatie .



Revenir en haut Aller en bas

Message  par Contenu sponsorisé

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum