Acupuncture et homéopathie


Rejoignez le forum, c’est rapide et facile

Acupuncture et homéopathie
Acupuncture et homéopathie
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.
Translate
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Derniers sujets
» Acupuncture cas de Parkinson
Medicii primesc bani sa nu plece din tara EmptyDim Mai 22, 2022 12:01 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Fibromyalgie traite par l'acupuncture
Medicii primesc bani sa nu plece din tara EmptyJeu Mai 05, 2022 4:38 pm par Dr Ioan Dumitrescu

»  Fibromyalgie
Medicii primesc bani sa nu plece din tara EmptyLun Juin 07, 2021 1:52 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Centre médical d'excellence
Medicii primesc bani sa nu plece din tara EmptySam Mai 15, 2021 9:02 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Endométriose
Medicii primesc bani sa nu plece din tara EmptyDim Jan 17, 2021 10:51 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie, pathologie gynécologique - applications du traitement homéopathique et d'acupuncture
Medicii primesc bani sa nu plece din tara EmptyLun Nov 16, 2020 12:26 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Consultation d'homéopathie par télémédecine
Medicii primesc bani sa nu plece din tara EmptyJeu Mai 07, 2020 2:51 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie
Medicii primesc bani sa nu plece din tara EmptyMer Mai 06, 2020 12:35 pm par Dr Ioan Dumitrescu

[Valid RSS]
Flux RSS


Yahoo! 
MSN 


Homeopatie acupunctura

https://migraineh.blogspot.ro/
Share

Medicii primesc bani sa nu plece din tara

Aller en bas

05012011

Message 

Medicii primesc bani sa nu plece din tara Empty Medicii primesc bani sa nu plece din tara




Medicii primesc stimulente pentru a rămâne în spitalele cu personal insuficient .
Prin noua hotărâre cadrele medicale vor primi stimulente în natură, ca de exemplu locuinţe de serviciu, sau bani. Aceste fonduri trebuie să ajungă în spitalele în care există deficit de personal.
Ministerul Sănătăţii şi Consiliul Local vor încheia contracte civile cu personalul medical care prevăd anumite drepturi şi obligaţii. Printe acestea cea mai importantă este obligaţia cadrelor medicale de a rămâne pe o perioada de minim 5 ani în acea unitate sanitară.
Sursa realitatea.net

Depinde si cat le vor da .
Daca le da ca la mucea 10 -20 RON nu cred sa aiba sanse sa ne pastram medicii in Romania .
vstgx
vstgx
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 829
Varsta : 48
Puncte : 53318
Data de inscriere : 17/02/2010

Revenir en haut Aller en bas

Partager cet article sur : reddit

Medicii primesc bani sa nu plece din tara :: Commentaires

vstgx

Message Mer Jan 05, 2011 1:13 pm par vstgx

Link sters admin

Revenir en haut Aller en bas

Stavar

Message Jeu Jan 06, 2011 9:48 am par Stavar

Dr Tanase a écrit:Vezi ca te-a auzit minstrul . A luat nota, da 1000 ieuroi in plus . Laughing

1000 euro pentru un medic e zic ca nu e mult, in Cehoslovacia le dau 2000 Euro .

Revenir en haut Aller en bas

Dr.Ionescu Sterian

Message Jeu Jan 06, 2011 10:37 am par Dr.Ionescu Sterian

Stavar a écrit:
Dr Tanase a écrit:Vezi ca te-a auzit minstrul . A luat nota, da 1000 ieuroi in plus . Laughing

1000 euro pentru un medic e zic ca nu e mult, in Cehoslovacia le dau 2000 Euro .

Daca ar gandii toti pacientii ca tine nu ar mai pleca nici un medic din Romania .
Astia isi bat joc de noi cu salariile de mizerie .
Cica Romania nu isi poate permite !
Si invers de ce si-ar permite medicii sa lucreze in Romania pentru salarii de mizerie !
Ei de ce nu se sacrifica !
Gargara .

Revenir en haut Aller en bas

Dr.Ionescu Sterian

Message Jeu Jan 06, 2011 11:18 pm par Dr.Ionescu Sterian

Dr Tanase a écrit:Pasarea Mihai Viteazul !

Stiam .

Revenir en haut Aller en bas

Message  par Contenu sponsorisé

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum