Acupuncture et homéopathie


Rejoignez le forum, c’est rapide et facile

Acupuncture et homéopathie
Acupuncture et homéopathie
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.
Translate
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Derniers sujets
» Acupuncture cas de Parkinson
Angela Merkel pierde alegerile din cauza politici nucleare   EmptyDim Mai 22, 2022 12:01 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Fibromyalgie traite par l'acupuncture
Angela Merkel pierde alegerile din cauza politici nucleare   EmptyJeu Mai 05, 2022 4:38 pm par Dr Ioan Dumitrescu

»  Fibromyalgie
Angela Merkel pierde alegerile din cauza politici nucleare   EmptyLun Juin 07, 2021 1:52 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Centre médical d'excellence
Angela Merkel pierde alegerile din cauza politici nucleare   EmptySam Mai 15, 2021 9:02 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Endométriose
Angela Merkel pierde alegerile din cauza politici nucleare   EmptyDim Jan 17, 2021 10:51 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie, pathologie gynécologique - applications du traitement homéopathique et d'acupuncture
Angela Merkel pierde alegerile din cauza politici nucleare   EmptyLun Nov 16, 2020 12:26 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Consultation d'homéopathie par télémédecine
Angela Merkel pierde alegerile din cauza politici nucleare   EmptyJeu Mai 07, 2020 2:51 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie
Angela Merkel pierde alegerile din cauza politici nucleare   EmptyMer Mai 06, 2020 12:35 pm par Dr Ioan Dumitrescu

[Valid RSS]
Flux RSS


Yahoo! 
MSN 


Homeopatie acupunctura

https://migraineh.blogspot.ro/
Share

Angela Merkel pierde alegerile din cauza politici nucleare

Aller en bas

29032011

Message 

Angela Merkel pierde alegerile din cauza politici nucleare   Empty Angela Merkel pierde alegerile din cauza politici nucleare




Nemtii au sanctionat dur politica pro centrale nucleare a lui Angela Merkel, ce a decis prelungirea duratei de viata a centralelor nucleare cu 12 ani ; astfel in 2 landuri coalitia de guvernare a pierdut cu brio .

Fukushima a decis alegerile
Angela Merkel recunoaste ca rezultatele sun amare si ca a gresit .
Ecologistii au castigat cu 24 %, considerand aceasta o victorie istorica .
Winfried Kretschmann candidatul verzilor s-a impus prin politica ecologica
Acest curent politic pro ecologist va fi cel ce va domina scena politica internationala .
Si in Romania va fi aceasi situatie .
Romanii s-au saturat de E-uri, de vaccinari, de apa infestata, de centrale nucleare si alte amenintari la siguranta sanatatii lor .
Romanii vor alimentatie naturala, nu mai vor sa fie vaccinati ca vitele, nu mai vor chimicale, nu mai vor experimente chimice pe pielea lor .
Si eu voi vota ecologistii din Romania .
Sursa : stiri ROL.RO
Luni, 29 martie

Atentie politicieni romani : ori va schimbati politica si orientarea spre ecologie, ori veti pierde alegerile .
vstgx
vstgx
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 829
Varsta : 48
Puncte : 53038
Data de inscriere : 17/02/2010

Revenir en haut Aller en bas

Partager cet article sur : reddit

Angela Merkel pierde alegerile din cauza politici nucleare :: Commentaires

vstgx

Message Mar Mar 29, 2011 7:36 am par vstgx

"Fukushima este peste tot" isi titreaza cotidianul Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) analiza rezultatelor scrutinului electoral, acordandu-i o parte din vina pentru infrangere lui Steffen Mappus, candidatul CDU si pana acum seful guvernului regional din Baden-Wurttemberg. Pana nu demult, Mappus se profilase ca unul dintre cei mai mari sustinatori ai energiei atomice pentru ca, in urma accidentului de la Fukushima, sa isi schimbe radical pozitia - poate prea abrupt ca sa fie cu adevarat credibil.

Sursa stiri.rol.ro

Link sters
Admin

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum