Acupuncture et homéopathie
Translate

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Derniers sujets
» Informatii programari la sediul Institutului
Sam Oct 14, 2017 10:47 am par Teodorescu Cornel

» Narcissisme traitement homéopathique
Jeu Sep 21, 2017 7:55 am par Dr.Ioan

» L'action d'acupuncture
Jeu Sep 21, 2017 7:54 am par Dr.Ioan

»  Hernie discale apres la chirurgie
Jeu Sep 21, 2017 7:51 am par Dr.Ioan

» Thyroïdite - traitement homéopathique
Mer Sep 13, 2017 8:03 pm par Perseu

» Diabéte neurogéne
Sam Aoû 05, 2017 1:51 pm par Dr.Ioan

» Coma discussions
Ven Juil 21, 2017 8:09 am par Dr.Ioan

» Agaricus blazei
Mer Juil 05, 2017 11:47 pm par Dr.Ioan

-

Add to netvibes

-

301 Redirect Code Generator Tool

Get our toolbar!
[Valid RSS]
Flux RSS

Yahoo! 
MSN 

Mesajul lui Ciuho cãtre ieºeni

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas

27112010

Mesajul lui Ciuho cãtre ieºeni

Doneazã 2% pentru Spitalul de Urgenþe din Iaºi, doneazã Fundaþiei “CIRTITA”!

Sunt Tudor Ciuhodaru, reprezentând mereu “primul spital de urgenþã” din Iaºi. Te invit sã cedezi 2% din impozitul tãu anual la spitalul nostru. Legea 571 permite acest lucru. Înþelege cã aceºti bani vor ajunge la bugetul statului dacã nu îi redirecþionezi azi cãtre noi. O simplã semnãtura pe formularul pe care îl gãseºti oricând(*) la noi în UPU, în strada General Berthelot nr. 2, este suficientã.

Nu lãsaþi 2% la bugetul de stat. Gândiþi-vã cã sãnãtatea are prioritate. Ajutã-ne sã te ajutãm!

(*) Grãbeºte-te, donaþiile se pot face doar pânã pe 15 mai 2010!

E VALABIL SI PTR 2011

Cernev
Scolar
Scolar

Numarul mesajelor : 1639
Varsta : 57
Puncte : 32935
Data de inscriere : 19/10/2009

Revenir en haut Aller en bas

Partager cet article sur : Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Mesajul lui Ciuho cãtre ieºeni :: Commentaires

Message le Sam Nov 27, 2010 8:33 am par Cernev

34 comentarii la “Mesajul lui Ciuho cãtre ieºeni”
Sursa medicalnet.ro/blog/ciuho

Buna ziua, andrei lazar ma numesc. am fost candva operat la urgente de apendicita cronica si am fost f bine ingrijit. vreau sa donez cei 2 % din impozit pt spital dar as vrea cumva sa discut cu dumneavoastra si sa luam mai multe adeverinte pe care sa le completeze colegii mei de servici de la BMT Romania. Cred ca va fi o reusita macar cate sute de adeverinte sa le adunam. Impreuna cu dumneavoastra. Daca va fi timp. poate vorbim zilele acestea. eu cel putin am sa incerc maine 4 mai sa trec pe la spital.

Ciuho a scris:
3 May 2008 la 5:55 PM
Va astept oricind. Uau! Citeva sute dintr-un foc? Este deja o reusita. Speram sa ramineti tot timpul alaturi de noi. De fiecare data am spus ce am facut cu acesti bani. Vom face la fel si de acum incolo . Iesenii au inteles focul continuu din UPU de la Spitalul de Urgente numit mai nou si “Sfintul Ioan”. Din lucruri marunte se pot realiza multe. Datorita unor oameni ca dumneavoastra. Multam fain. Pupu’ de la UPU!

andrei lazar a scris:
4 May 2008 la 2:05 AM
vom incerca sa facem ceva – este dreptul nostru la viata – sper sa ii aduc in proiectul nostru si pe cei de la Monitorul cu care colaborez, pe cei de la PSD si nu in cele din urma pe cunoscuti, vecini de cartier si orice cetatean din Iasi. Avem nevoie de acest spital si trebuie sa luptam prin proiecte pentru el.

Message le Sam Nov 27, 2010 9:54 am par vstgx

Sunteti colg cu Ciuho ?

Message  par Contenu sponsorisé

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut