Acupuncture et homéopathie


Rejoignez le forum, c’est rapide et facile

Acupuncture et homéopathie
Acupuncture et homéopathie
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.
Translate
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Derniers sujets
» Acupuncture cas de Parkinson
Votul din 29 iulie o sansa pentru noi EmptyDim Mai 22, 2022 12:01 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Fibromyalgie traite par l'acupuncture
Votul din 29 iulie o sansa pentru noi EmptyJeu Mai 05, 2022 4:38 pm par Dr Ioan Dumitrescu

»  Fibromyalgie
Votul din 29 iulie o sansa pentru noi EmptyLun Juin 07, 2021 1:52 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Centre médical d'excellence
Votul din 29 iulie o sansa pentru noi EmptySam Mai 15, 2021 9:02 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Endométriose
Votul din 29 iulie o sansa pentru noi EmptyDim Jan 17, 2021 10:51 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie, pathologie gynécologique - applications du traitement homéopathique et d'acupuncture
Votul din 29 iulie o sansa pentru noi EmptyLun Nov 16, 2020 12:26 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Consultation d'homéopathie par télémédecine
Votul din 29 iulie o sansa pentru noi EmptyJeu Mai 07, 2020 2:51 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie
Votul din 29 iulie o sansa pentru noi EmptyMer Mai 06, 2020 12:35 pm par Dr Ioan Dumitrescu

[Valid RSS]
Flux RSS


Yahoo! 
MSN 


Homeopatie acupunctura

https://migraineh.blogspot.ro/
Share

Votul din 29 iulie o sansa pentru noi

Aller en bas

25072012

Message 

Votul din 29 iulie o sansa pentru noi Empty Votul din 29 iulie o sansa pentru noi




Eu ca medic nu pot decat sa fiu avantajat de privatizarea generalizata a sistemului sanitar, pentru ca voi castiga mai multi bani .
Asta in conditiile in care 60-70 % din populatie nu isi poate permite o asistenta medicala minimala .
Adica de ce sa ma doara undeva de cei ce nu au posibilitatea financiara de a platii servicii medicale private !

Dar ma doare de pacientii mei ce nu au bani sa se trateze la privat, facand abstractie de interesul meu financiar, pentru ca sunt un medic "naiv" cum zicea colegul meu banat Dr Tanase, eu as vrea ca toti pacientii sa aiba o sansa, un drept legal sa servicii medicale .

Acesta este motivul pentru care imi doresc ca raul cel mai mare sa nu se produca, adica sa nu fiu in situatia inumana de a acorda servicii medicale pe bani multi .

Unii ma vor acuza ca sunt ciudat, asta este .
Numai cine a fost sarac ii poate intelege pe cei amarati, nevoiasi .
Sunt fraier, idealist, dar nu pot sa ma schimb .
Vreau ca si cei amarati, nevoiasi sa beneficieze se servicii medicale compensate .

Nu toti medicii sunt inumani, am destui colegi mult mai sufletisti ca mine, in numele lor, al meu, luptam pentru cei nevoiasi .

Mergeti la vot pentru a nu fi desfiintate 100.000 de paturi de spital, pentru ca noi medicii sa nu plecam din tara .
Daca pacientii nevoiasi nu isi stiu interesul, eu si alti medici din generatia mea vom parasi Romania .

E hotararea voastra .
Eu pot castiga in afara peste 10.000 Euro/luna daca imi dau silinta, nu imi este frica de concurenta, imi stiu valoarea dar imi vine greu sa parasesc Romania mea .

Daca iese Basescu prin neprezentare, eu imi rezerv dreptul de a-mi vedea interesul propriu acceptand ofertele din Franta sau Irlanda .

Daca din lene nu votati, e dreptul vostru .
Voi va alegeti soarta .

Dr Ioan Dumitrescu
Dr Ioan Dumitrescu
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2154
Puncte : 58808
Data de inscriere : 24/07/2009

http://sites.google.com/site/acupuncturareumatism/

Revenir en haut Aller en bas

Partager cet article sur : reddit

Votul din 29 iulie o sansa pentru noi :: Commentaires

Dr.Ionescu Sterian

Message Mer Juil 25, 2012 4:50 pm par Dr.Ionescu Sterian

Domnule doctor eu si toti cunoscutii mei mergem la vot sa il dam jos pe Basescu .
Cred ca vom scapa de acest dusman al romanilor numit Traian Basescu .

Revenir en haut Aller en bas

Dr Suceveanu

Message Ven Juil 27, 2012 1:53 pm par Dr Suceveanu

Astia sunt inconstienti daca nu se duc la vot, ma refer la oamenii sarmani .
Guvernul Ponta a dat drumul la 2000 de posturi in medicina, a deschis spitale, va reabilita, moderniza Institutul Cantacuzino pe care PDL vroia sa il inchida .
Si asta in doar doua luni

Daca cei nevoiasi nu isi stiu interesul inseamna ca isi merita soarta, PDL va privatiza toate spitalele, iar cel sarac va muri cu zile .

Ar trebui daca isi stiu interesul sa stea de azi la coada sa scape de Basescu .

Revenir en haut Aller en bas

Dr.Ionescu Sterian

Message Dim Juil 29, 2012 7:54 pm par Dr.Ionescu Sterian

Eu am votat . Sper ca votul meu sa conteze .

Revenir en haut Aller en bas

Erste Dumitru

Message Dim Juil 29, 2012 8:12 pm par Erste Dumitru

Si eu am votat domnule doctor . Toti avem datoria sa votam, este viitorul nostru, daca stam ca fraierii in casa alti vor hotari in locul nostru .
Nu sunt buni astia ii schimbam, dar cu Basescu chiar nu se mai putea trai .

Revenir en haut Aller en bas

Razvan

Message Dim Juil 29, 2012 10:35 pm par Razvan

Am invins, dictatorul a cazut .
Pentru domnul doctor Dumitrescu : banuiesc ca nu mai aveti motive sa parasiti Romania . Nu v-am dezamagit .

Revenir en haut Aller en bas

Korsakov

Message Lun Juil 30, 2012 6:55 pm par Korsakov

Romania, Ungaria, Rusia, aveti grija sa nu va prajiti !

Revenir en haut Aller en bas

Tudor

Message Mer Aoû 01, 2012 7:12 am par Tudor

Intra in magazin un basist

- Da-mi 329 de grame de salam, 246 grame de cascaval si 491 grame de zahar. Vanzatoarea cantareste, ii da zaharul, salamul, cascavalul si ii mai intinde un pachet cu prezervative.
Basistul :

- Pentru ce prezervativele? Nu am cerut...

Vanzatoarea :
- Asa cretini ca tine nu trebuie sa se inmulteasca!

Revenir en haut Aller en bas

Message  par Contenu sponsorisé

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum