Acupuncture et homéopathie


Rejoignez le forum, c’est rapide et facile

Acupuncture et homéopathie
Acupuncture et homéopathie
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.
Translate
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Derniers sujets
» Acupuncture cas de Parkinson
O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 EmptyDim Mai 22, 2022 12:01 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Fibromyalgie traite par l'acupuncture
O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 EmptyJeu Mai 05, 2022 4:38 pm par Dr Ioan Dumitrescu

»  Fibromyalgie
O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 EmptyLun Juin 07, 2021 1:52 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Centre médical d'excellence
O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 EmptySam Mai 15, 2021 9:02 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Endométriose
O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 EmptyDim Jan 17, 2021 10:51 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie, pathologie gynécologique - applications du traitement homéopathique et d'acupuncture
O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 EmptyLun Nov 16, 2020 12:26 am par Dr Ioan Dumitrescu

» Consultation d'homéopathie par télémédecine
O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 EmptyJeu Mai 07, 2020 2:51 pm par Dr Ioan Dumitrescu

» Spasmophilie
O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 EmptyMer Mai 06, 2020 12:35 pm par Dr Ioan Dumitrescu

[Valid RSS]
Flux RSS


Yahoo! 
MSN 


Homeopatie acupunctura

https://migraineh.blogspot.ro/
Share

O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat

Page 8 sur 8 Précédent  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Aller en bas

L'auteur de ce message est actuellement banni du forum - Voir le message

Partager cet article sur : reddit

O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat :: Commentaires

avatar

Message Mar Juin 01, 2010 11:36 pm par Myka

Buna seara..Nimic nu este intamplator, in viata.Oamenii se intalnesc pentru ca asa trebuie sa fie.Fiecare de invatat lectia lui si fiecaruia i se da atat cat poate duce.Si dupa parerea mea , multi oameni merita , dar numai Dumnezeu decide...Apropos de povestea lui Iov..

Revenir en haut Aller en bas

Dr Ioan Dumitrescu

Message Mar Juin 01, 2010 11:54 pm par Dr Ioan Dumitrescu

Si ce iti faci griji ca nu o sa mai gasesti creioane in librarie ?

Revenir en haut Aller en bas

Dr Ioan Dumitrescu

Message Mer Juin 02, 2010 12:06 am par Dr Ioan Dumitrescu

Dr Tanase a écrit:Stai linistit Ioane, am pacienta librareasa . Iti iau tie unul albastru, lui Getuta unul cu capul rosu si lui Scari unul violet .

Glume nesarate

Revenir en haut Aller en bas

avatar

Message Mer Juin 02, 2010 12:11 am par Myka

Ca tot vorbeam azi de lup... O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 Icon_biggrin Buna seara, domnule doctor Tanase..

Revenir en haut Aller en bas

Dr Ioan Dumitrescu

Message Mer Juin 02, 2010 12:11 am par Dr Ioan Dumitrescu

Cred ca mai potrivit pentru tine ar fi Whiskiul in loc de apa sarata .

Revenir en haut Aller en bas

Dr Ioan Dumitrescu

Message Mer Juin 02, 2010 12:14 am par Dr Ioan Dumitrescu

Mai bine imi strici mie forumul nu ?

Revenir en haut Aller en bas

Dr Ioan Dumitrescu

Message Mer Juin 02, 2010 12:22 am par Dr Ioan Dumitrescu

Cine nu te cunoaste crede ca esti badaran .


PS : ti-ai cumparat jeepanul cu talonul de pensie ?

Revenir en haut Aller en bas

avatar

Message Mer Juin 02, 2010 12:24 am par Myka

Aha...M-ati convins..Nu ma voi opera niciodata la dumneavoastra..Nu de altceva dar nu vreau sa planga ai mei in fatza televizorului.. O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 Icon_lol Va doresc odihna placuta , amandurora...Noapte buna.

Revenir en haut Aller en bas

avatar

Message Mer Juin 02, 2010 12:27 am par Myka

Dr.Ioan a écrit:Cine nu te cunoaste crede ca esti badaran .


PS : ti-ai cumparat jeepanul cu talonul de pensie ?
Pai daca ma vede cineva cum rad singura, ce impresie fac, a???Daca e pe bune , le adun si eu de la mama... O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 Icon_biggrin O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 Icon_biggrin O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 Icon_biggrin

Revenir en haut Aller en bas

Dr Ioan Dumitrescu

Message Mer Juin 02, 2010 12:36 am par Dr Ioan Dumitrescu

Myka a écrit:
Dr.Ioan a écrit:Cine nu te cunoaste crede ca esti badaran .


PS : ti-ai cumparat jeepanul cu talonul de pensie ?
Pai daca ma vede cineva cum rad singura, ce impresie fac, a???Daca e pe bune , le adun si eu de la mama... O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 Icon_biggrin O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 Icon_biggrin O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 Icon_biggrin

Zi Tanase si .....
La o pacienta cu litiaza biliara ce a operat-o, i-a zis dupa ce s-a trezit din anestezie ca i-a spus ca i-a scos rinichiul, de a umblat femeia ca nebuna sa isi faca tomografii sa vada ce rinichi i-a scos .
Si acum banuiesta ca medicii o mint ca sa il acopere pe Tanase .
A ramas stressata rau .

Nu e de joaca cu glumele lui si daca va povestesc si alte bazaconii ale lui Pacala ....

Dernière édition par Dr.Ioan le Mer Juin 02, 2010 4:07 pm, édité 1 fois

Revenir en haut Aller en bas

Dr.Ionescu Sterian

Message Mer Juin 02, 2010 8:37 am par Dr.Ionescu Sterian

Dr.Ioan a écrit:
Myka a écrit:
Dr.Ioan a écrit:Cine nu te cunoaste crede ca esti badaran .


PS : ti-ai cumparat jeepanul cu talonul de pensie ?
Pai daca ma vede cineva cum rad singura, ce impresie fac, a???Daca e pe bune , le adun si eu de la mama... O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 Icon_biggrin O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 Icon_biggrin O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 Icon_biggrin

Zi Tanase si .....
La o pacienta cu litiaza biliara ce a operat-o, i-a zis dupa ce s-a trezit din anestezie ca i-a spus ca i-a scos rinichiul, de a umblat femeia ca nebuna sa isi faca tomografii sa vada ce rinichi i-a scos .
Si acum banuiesc ca medicii o mint ca sa il acopere pe Tanase .
A ramas stressata rau .

Nu e de joaca cu glumele lui si daca va povestesc si alte bazaconii ale lui Pacala ....

Ati fost colegi ?

Revenir en haut Aller en bas

L'auteur de ce message est actuellement banni du forum - Voir le message

avatar

Message Mer Juin 02, 2010 4:06 pm par Myka

[quote="scari"]Hm,
Domnule Scari, fi-ti si dumneavoastra mai destins..Ce-ar fi viata asta si fara un zambet , sau un hohot de ras...?!Stati linistit ca la discutii serioase totul devine serios...Dar printe atatea probleme e bine sa mai strecuram si cate o glumitza.Sanatate , domnule Scari..
P.S...Asta cu rinichiul e tare de tot. O metoda simpla de a fabrica copii functionale la la orice remediu homeopat - Page 8 Icon_biggrin

Revenir en haut Aller en bas

L'auteur de ce message est actuellement banni du forum - Voir le message

Dr Ioan Dumitrescu

Message Mer Juin 02, 2010 6:30 pm par Dr Ioan Dumitrescu

Dr Tanase a écrit:Si eu ma culc .
Stiam Myki ca tu nu te operzi la chirurg, tu te operezi homeopatic .

Tanase
Suntem colegi, prieteni dar putina decenta nu strica .
Voi face un thread ptr glume unde sa postezi tu sau alti .
Da

Revenir en haut Aller en bas

ralucila2002

Message Mer Juin 02, 2010 9:52 pm par ralucila2002

Text sters de Admin


Puteti da report ( sesizare la admin )
D-vs si Tanase primiti ban 3 zile .
Excludere pana in data de 6 iunie 2010 .
Motivul : limbaj necorespunzator .

La a doua abatere veti fi esclusi definitiv .

Revenir en haut Aller en bas

L'auteur de ce message est actuellement banni du forum - Voir le message

loret72

Message Ven Juil 16, 2010 12:13 am par loret72

eu il stimez si il respec pe scari , am reusit sa ma tratez cu ajutorul lui ! el este chiar foarte serios in ce face si o face cu toata daruirea . multumesc lui dumnezeu ca l-am intalnit . eram pe un forum medical cautand un raspuns la o problema stomatologica ,pe care nu l-am gasit . si asa am dat de scarface ., mi-a atras atentia prin seriozitatea cu care trata orice subiect si dorinta lui de a face bine chiar si neconditionat fiind de partea materiala . asa am ajuns sa-mi completez anameza.

renuntand la tratamentul alopat si mergand pe remediile date de el , cu toate ca nu stiam nimic despre homeopatie am avut increderea sa merg pe mana lui . e un om de toata isprava ! cu respect , o seara buna!

am pleca, e tarziu .

Revenir en haut Aller en bas

vstgx

Message Ven Juil 16, 2010 7:12 am par vstgx

Loret si aici a fost respectat, chiar rasfatat, insa acest personaj, probabil alcoolic, a inceput sa jigneasca atat medicii, cat si pacientii si desi a fost avertizat de nenumarate ori sa se poarte civilizat, el a continuat .
Cred ca aici i s-a tolerat prea mult . Oricum nu mai conteaza, a fost eliminat si uite acum e liniste pe forum .

Revenir en haut Aller en bas

Stefan

Message Ven Juil 16, 2010 7:17 am par Stefan

Vstgx si Loret, aveti avertisment - 2 puncte penalizare.
V-am spus sa postati intrebari doar despre medicina .
Nu va potoliti ?

https://acpunctura.forumgratuit.ro/intrebari-sugestii-lista-useri-banati-arhiva-f4/lista-useri-puncte-penalizare-t625.htm#3624

Revenir en haut Aller en bas

Message  par Contenu sponsorisé

Revenir en haut Aller en bas

Page 8 sur 8 Précédent  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Revenir en haut

- Sujets similaires

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum